
Сайлентблок важеля передний. / BMW E70/E71 07-, 77-00196-SX, (Stellox)
696 ₴
- В наявності
- Код: 81237
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00196-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля передн. / BMW E70/E71 07 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля передний. / BMW E70/E71 07-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00196-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Довжина | 72.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴
