
Сайлентблок заднього поздовжнього гарчу. / Audi A3 03-,VW Golf 03-/Jetta3 05-, 77-00109-SX, (Stellox)
343 ₴
- В наявності
- Код: 81240
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00109-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок заднього поздовжнього гарчу. / Audi A3 03-,VW Golf 03-/Jetta3 05 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок заднього поздовжнього гарчу. / Audi A3 03-, VW Golf 03-/Jetta3 05-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00109-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴
