
Сайлентблок важеля перед. нижн. зовнішній. / Audi Q7 06-, 77-00876-SX, (Stellox)
277 ₴
- В наявності
- Код: 81245
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00876-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля перед. нижн. зовнішній. /Audi Q7 06 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок важеля перед. нижн. зовнішній. /Audi Q7 06-, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00876-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Висота | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche, BMW |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, 7-Series, Q7, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴
