
Сайлентблок зад. важеля пер./BMW E60 03-/E61/E63/E64 04-, 77-00960-SX, (Stellox)
328 ₴
- В наявності
- Код: 81247
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00960-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. важеля пер./BMW E60 03-/E61/E63/E64 04 — за вигідною ціною!
Сайлентблок зад. важеля пер./BMW E60 03-/E61/E63/E64 04-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00960-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 7-Series, B7, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴
