
Колодки дискові п./VW Tiguan 1.4TFSi/2.0TDi/2.0TFSi 07-, 1230 021-SX, (Stellox)
907 ₴
- В наявності
- Код: 81480
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1230 021-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./VW Tiguan 1.4TFSi/2.0TDi/2.0TFSi 07- за вигідною ціною!
Колодки дискові п./VW Tiguan 1.4TFSi/2.0TDi/2.0TFSi 07-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1230 021-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Довжина | 155.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴
