
Колодки дискові п./Nissan Almera 1.4/1.6/2.0D 95-99/200SX 2.0 94-, 603 012B-SX, (Stellox)
526 ₴
- В наявності
- Код: 81483
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
603 012B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Nissan Almera 1.4/1.6/2.0D 95-99/200SX 2.0 94 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Nissan Almera 1.4/1.6/2.0D 95-99/200SX 2.0 94-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 603 012B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 108.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, 200SX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴
