
Колодки дискові п./VW Polo 1.0i-1.9D 94-96, 182 060B-SX, (Stellox)
576 ₴
- В наявності
- Код: 81488
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
182 060B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./VW Polo 1.0i-1.9D 94-96 за вигідною ціною!
Колодки дискові п./VW Polo 1.0i-1.9D 94-96, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 182 060B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 51.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49 мм |
| Довжина | 137.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 33, Cordoba, Polo, Felicia, Derby, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴
