
К-кт підшипника ступ. пер./Ford Transit -91, 43-28001-SX, (Stellox)
546 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81534
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28001-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Ford Transit -91 за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Ford Transit -91, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28001-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴/комплект
