
К-кт підшипника ступ. зад. / MB W124/W201/W202/C208/W210 -03, 43-28018-SX, (Stellox)
999 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81535
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28018-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / MB W124/W201/W202/C208/W210-03 за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / MB W124/W201/W202/C208/W210-03, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28018-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SL, C-Class, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴/комплект
