
К-кт підшипника ступ. зад. / Opel Omega 86-/Calibra 89-97, 43-28067-SX, (Stellox)
646 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81537
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28067-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / Opel Omega 86-/Calibra 89-97 за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / Opel Omega 86-/Calibra 89-97, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28067-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴/комплект
