
К-кт підшипника ступ. зад. / VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra 95-, 43-28072-SX, (Stellox)
1 087 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81538
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28072-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra 95- за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra 95-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28072-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴/комплект
