
Колодки дискові передні/Opel Insignia 2.0CDTi 190HP/2.0Turbo 08-, 000 048B-SX, (Stollox)
888 ₴
- В наявності
- Код: 81595
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 048B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Opel Insignia 2.0CDTi 190HP/2.0Turbo 08 — за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Opel Insignia 2.0CDTi 190HP/2.0Turbo 08-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 048B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 66.7 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, Chevrolet, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Flying Spur, Zafira, 9-5, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴
