
Підшипник опори амортизатора/Peugeot 806/807 94-, 26-17122-SX, (Stellox)
667 ₴
- В наявності
- Код: 81640
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
26-17122-SX
У нас ви можете купити Підшипник опори амортизатора/Peugeot 806/807 94 — за вигідною ціною!
Підшипник опори амортизатора/Peugeot 806/807 94-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передопрасування). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26-17122-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Товщина | 45.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Jumpy, Kangoo, Yeti, Eos, Passat, Superb, Zeta, Caddy, Polo, Expert, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Roomster, Ulysse, Altea, Cordoba, Scirocco, Scudo, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴
