
Підшипник маточини/BMW E34/E32/E31 all 87-96, 40-30043-SX, (Stellox)
1 635 ₴
- В наявності
- Код: 81643
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30043-SX
У нас ви можете купити Підшипник маточини/BMW E34/E32/E31 all 87-96 за найвигіднішою ціною!
Підшипник маточини/BMW E34/E32/E31 all 87-96, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30043-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 139 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 635 ₴
