
Підшипник ступ. пер./Hyundai Sonata 1.8-2.7 88-01, 40-30152-SX, (Stellox)
874 ₴
- В наявності
- Код: 81646
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30152-SX
У нас ви можете купити Підшипник стоп. пер./Hyundai Sonata 1.8-2.7 88-01 за вигідною ціною!
Підшипник ступ. пер./Hyundai Sonata 1.8-2.7 88-01, можна замовити як накладним платежем, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелику оплатку). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30152-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴
