
Підшипник маточини передньої, комплект/Opel Astra/Zafira 98-ABS, 40-30047-SX, (Stellox)
2 517 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81657
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30047-SX
У нас ви можете купити Підшипник-ступи передньої, комплект/Opel Astra/Zafira 98-ABS за вигідною ціною!
Підшипник маточини передньої, комплект/Opel Astra/Zafira 98-ABS, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30047-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 137 мм |
| Зовнішній діаметр | 25.5 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 517 ₴/комплект
