
К-кт підшипника ступ. пер./Peugeot 306/205/106,Citroen ZX б/ABS, 43-28021-SX, (Stellox)
768 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81660
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28021-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Peugeot 306/205/106, Citroen ZX б/ABS за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Peugeot 306/205/106,Citroen ZX б/ABS, можна замовити як накладним платежем, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика оплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28021-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Visa, ZX, 306, 106, Xsara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴/комплект
