
К-кт підшипника ступ. пер./Nissan Sunny 90-96/Almera 95-, 43-28052-SX, (Stellox)
1 149 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81665
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28052-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Nissan Sunny 90-96/Almera 95- за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Nissan Sunny 90-96/Almera 95-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28052-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Almera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴/комплект
