
К-кт підшипника ступ. зад. / Renault R19 ABS/Clio/Megane disk 88-, 43-28082-SX, (Stellox)
657 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81667
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28082-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / Renault R19 ABS/Clio/Megane disk 88 — за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / Renault R19 ABS/Clio/Megane disk 88-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28082-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, 11, Clio, Megane, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴/комплект
