
К-кт підшипника ступ. пер./Citroen C6, Peugeot 407/607 all 04-05, 43-28373-SX, (Stellox)
1 218 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81677
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28373-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Citroen C6, Peugeot 407/607 all 04-05 за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Citroen C6, Peugeot 407/607 all 04-05, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28373-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C6, DS5, DS3, 308, 508, RCZ, C4, C5, 407, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴/комплект
