
К-кт підшипника ступ. зад. / Nissan Interstar 1.9/2.2/2.5/3.0DCi 02-, 43-28791-SX, (Stellox)
1 298 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81691
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28791-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / Nissan Interstar 1.9/2.2/2.5/3.0DCi 02 — за найвигіднішою ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / Nissan Interstar 1.9/2.2/2.5/3.0DCi 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28791-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴/комплект
