
К-кт підшипника ступ. зад. / VW Golf/Passat 2.0/2.9 4x4 91-, 43-28881-SX, (Stellox)
862 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81692
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28881-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / VW Golf/Passat 2.0/2.9 4x4 91 — за найвигіднішою ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. /VW Golf/Passat 2.0/2.9 4x4 91-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28881-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Зовнішній діаметр | 72.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Jetta, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴/комплект
