
К-т підшипника ступ.пер./ Toyota Avalon/Camry/Vienta 2.0-3.0 01-03/RAV4 00-, 43-28929-SX, (Stellox)
1 034 ₴
- В наявності
- Код: 81694
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28929-SX
У нас ви можете купити К-т підшипника ступ.пер./ Toyota Avalon/Camry/Vienta 2.0-3.0 01-03/RAV4 00 — за найвигіднішою ціною!
К-т підшипника ступ.пер./ Toyota Avalon/Camry/Vienta 2.0-3.0 01-03/RAV4 00-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28929-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, MR2, RAV4, Solara, Avensis, RX, Picnic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴
