
Ролик натяжний ременя г / Toyota Camry/Carina 1.8D-2.2D -97, 03-40027-SX, (Stellox)
677 ₴
- В наявності
- Код: 81708
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
03-40027-SX
У нас ви можете купити Ролик натяжного ременя г / Toyota Camry/Carina 1.8D-2.2D -97 за найвигіднішою ціною!
Ролик натяжний ременя гм/ Toyota Camry/Carina 1.8D-2.2D-97, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03-40027-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 62 мм |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Corona, Camry, Avensis, Liteace, Picnic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴
