
Ролик натяжний ременя г/VW T4/LT28-46, Volvo 850/S70/S80 2.5TDi 95-, 03-40378-SX, (Stellox)
487 ₴
- В наявності
- Код: 81753
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
03-40378-SX
У нас ви можете купити Ролик натяжний ременя г/VW T4/LT28-46, Volvo 850/S70/S80 2.5TDi 95- за найвигіднішою ціною!
Ролик натяжний ременя гм/VW T4/LT28-46, Volvo 850/S70/S80 2.5TDi 95-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03-40378-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, S80, California, 100, Transporter, 850 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴
