
Сайлентблок важеля пер./Hyundai i30/i30 1.6 CW 07-, 77-00499-SX, (Stellox)
385 ₴
- В наявності
- Код: 81784
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00499-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля пер./Hyundai i30/i30 1.6 CW 07 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля пер./Hyundai i30/i30 1.6 CW 07-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00499-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴
