
Сайлентблок важеля переднього зовнішнього / Opel Corsa D 1.0-1.6/1.3-1.7CDTi 06-, 77-00840-SX, (Stellox)
409 ₴
- В наявності
- Код: 81791
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00840-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля переднього зовнішнього/Opel Corsa D 1.0-1.6/1.3-1.7CDTi 06 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля переднього зовнішнього/Opel Corsa D 1.0-1.6/1.3-1.7CDTi 06-, можна замовити як накладним платежем, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00840-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Adam, MiTo, Linea, Corsa, Aveo, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴
