
Сайлентблок важеля зад. лівий + правий / Lancia Delta III 08-, 77-00878-SX, (Stellox)
285 ₴
- В наявності
- Код: 81795
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00878-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля зад. лівий+правий/Lancia Delta III 08 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок важеля зад. лівий + правий/Lancia Delta III 08-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передопрас). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00878-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Stilo, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴
