
Сайлентблок важеля перед. лівий + правий / Citroen Saxo 96-04, 77-00880-SX, (Stellox)
298 ₴
- В наявності
- Код: 81796
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00880-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля перед. лівий + правий / Citroen Saxo 96-04 за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок важеля перед. лівий + правий/Citroen Saxo 96-04, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00880-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Corsa, 106, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴
