
Сайлентблок важеля заднього/MB Sprinter all 06-, 84-12979-SX, (Stellox)
423 ₴
- В наявності
- Код: 81800
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
84-12979-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля заднього/MB Sprinter all 06- за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля заднього/MB Sprinter all 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 84-12979-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴
