
Колодки дискові передні/ Toyota Land Cruiser 4.7 V8/4.5D V8 08-, 000 019B-SX, (Stellox)
1 047 ₴
- В наявності
- Код: 81948
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 019B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/ Toyota Land Cruiser 4.7 V8/4.5D V8 08 — за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/ Toyota Land Cruiser 4.7 V8/4.5D V8 08-, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 019B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 83.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 144 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Fulvia, Hilux, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴
