
Колодки дискові передні/Audi A4/A5 1.8TFSi-3.2FSI/2.7TDi 07-, 000 063B-SX, (Stellox)
929 ₴
- В наявності
- Код: 81951
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 063B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Audi A4/A5 1.8TFSi-3.2FSI/2.7TDi 07- за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Audi A4/A5 1.8TFSi-3.2FSI/2.7TDi 07-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика оплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 063B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Довжина | 155.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴
