
Ролик обвідний/Hyundai Solaris 1.4/1.6 10-/i30 1.6 07-, 03-40392-SX, (Stollox)
434 ₴
- В наявності
- Код: 82059
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
03-40392-SX
У нас ви можете купити Ролик обвідний/Hyundai Solaris 1.4/1.6 10-/i30 1.6 07 — за вигідною ціною!
Ролик обвідний/Hyundai Solaris 1.4/1.6 10-/i30 1.6 07-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03-40392-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Висота | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Rio, Tucson, i20, Veloster, I30, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴
