
Підшипник маточини передньої/Audi 100/Quattro 88-90/A4/A6/A8 94-01, 40-30026-SX, (Stellox)
638 ₴
- В наявності
- Код: 82148
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30026-SX
У нас ви можете купити Підшипник маточини передньої/Audi 100/Quattro 88-90/A4/A6/A8 94-01 за найвигіднішою ціною!
Підшипник маточини передньої/Audi 100/Quattro 88-90/A4/A6/A8 94-01, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30026-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, 100, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴
