
К-кт підшипника ступ. пер./Mazda 3 03-05, 43-28552-SX, (Stellox)
1 604 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 82170
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28552-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Mazda 3 03-05 за найвигіднішою ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Mazda 3 03-05, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28552-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Діаметр фланця | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 604 ₴/комплект
