
К-кт підшипника ступ. пер./Ford Mondeo all 00-МКПП, 43-28565-SX, (Stellox)
848 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 82171
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28565-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Ford Mondeo all 00- МКПП за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Ford Mondeo all 00-МКПП, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28565-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴/комплект
