
Диск гальмівний Mitsubishi Space Wagon/Runner ABS 1.8-2.0TD 91- передній, 6020-3025V-SX, (Stellox)
918 ₴
- В наявності
- Код: 82286
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-3025V-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Mitsubishi Space Wagon/Runner ABS 1.8-2.0TD 91- передній за вигідною ціною!
Диск гальмівний Mitsubishi Space Wagon/Runner ABS 1.8-2.0TD 91- передній, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-3025V-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Proton, Daihatsu, Volvo, Toyota, Nissan, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, V40, S40, Impian, Lancer, Corolla, Space Wagon, Space Runner, Galant, Charmant, Santamo, Space Star, Carisma, Sapporo, Joice, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴
