
Колодки дискові п./Peugeot 405 1.4-1.9D 87-95, 273 002B-SX, (Stellox)
587 ₴
- В наявності
- Код: 82292
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
273 002B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Peugeot 405 1.4-1.9D 87-95 за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Peugeot 405 1.4-1.9D 87-95, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 273 002B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴
