
Колодки дискові задн. / Citroen C5 1.8 16V/3.0/1.6HDi/2.0HDi 01-, 841 000B-SX, (Stellox)
497 ₴
- В наявності
- Код: 82294
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
841 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задн. / Citroen C5 1.8 16V/3.0/1.6HDi/2.0HDi 01- за вигідною ціною!
Колодки дискові задн. / Citroen C5 1.8 16V/3.0/1.6HDi/2.0HDi 01-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 841 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 70.6 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴
