
Сайлентблок важеля передній/Opel Corsa/Meriva all 00-, 77-00766-SX, (Stellox)
743 ₴
- В наявності
- Код: 82412
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00766-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля передній/Opel Corsa/Meriva all 00 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля передній/Opel Corsa/Meriva all 00-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00766-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 49 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743 ₴
