
Сайлентблок важеля верх. / MB W203/C209/A209 all 00-, 87-03319-SX, (Stellox)
426 ₴
- В наявності
- Код: 82413
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
87-03319-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля верх. / MB W203/C209/A209 all 00 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля верх. / MB W203/C209/A209 all 00-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87-03319-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 61 мм |
| Діаметр внутрішній | 27 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Viano, SLC, Vito, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴
