
Сайлентблок зад. балки/Peugeot 806 94-02/Citroen Evasion, 77-00936-SX, (Stellox)
350 ₴
- В наявності
- Код: 82416
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00936-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. балки/Peugeot 806 94-02/Citroen Evasion за вигідною ціною!
Сайлентблок зад. балки/Peugeot 806 94-02/Citroen Evasion, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелике передоплатування). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00936-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
