
Сайлентблок переднього важеля задн. / Subaru Legasy 04-, 77-00418-SX, (Stellox)
339 ₴
- В наявності
- Код: 82568
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00418-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок переднього важеля задн. / Subaru Legasy 04 — за вигідною ціною!
Сайлентблок переднього важеля задн. / Subaru Legasy 04-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00418-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, BRZ, WRX, Levorg, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴
