
Втулка ресори задньої передня/Ford Transit 2.3 16 V / 2.4 TDE 01-, 79-10014-SX, (Stollox)
375 ₴
- В наявності
- Код: 82715
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
79-10014-SX
У нас ви можете купити Втулка ресори задньої передня/Ford Transit 2.3 16V/2.4TDE 01 — за вигідною ціною!
Втулка ресори задньої передньої/Ford Transit 2.3 16V/2.4TDE 01-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 79-10014-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задня права |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴
