
Сайлентблок важеля нижній./BMW Е36/Е46/Z1/Z4 90-, 77-00162-SX, (Stellox)
278 ₴
- В наявності
- Код: 82782
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00162-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля нижнім./BMW Е36/Е46/Z1/Z4 90 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок важеля нижній./BMW Е36/Е46/Z1/Z4 90-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00162-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 49 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, X6, 3, Z1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴
