
Колодки дискові п. / Renault Trafic 2.0i/CDi 01-, 845 010-SX, (Stellox)
580 ₴
- В наявності
- Код: 82888
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
845 010-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Renault Trafic 2.0i/CDi 01- за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Renault Trafic 2.0i/CDi 01-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 845 010-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 62.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.4 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Trafic, Primastar, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
