
Колодки дискові з. / Opel Vectra C, Nissan Primera, Renault Laguna 01-, 853 000B-SX, (Stellox)
700 ₴
- В наявності
- Код: 82890
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
853 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / Opel Vectra C, Nissan Primera, Renault Laguna 01 — за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / Opel Vectra C, Nissan Primera, Renault Laguna 01-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 853 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Opel, Nissan, Jaguar, Ford, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 3, XJ, C-Max, Transit Connect, C30, C5, C70, Espace, Laguna, Primera, 9-3, Focus, Tourneo Connect, Megane, S40, V50, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
