
Колодки дискові п./ Chrysler Voyager/Grand Voyager, Dodge Caravan all 01-, 893 000B-SX, (Stellox)
828 ₴
- В наявності
- Код: 82892
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
893 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./ Chrysler Voyager/Grand Voyager, Dodge Caravan all 01 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./ Chrysler Voyager/Grand Voyager, Dodge Caravan all 01-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оплатку). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 893 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 69.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.5 мм |
| Довжина | 172.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Caravan, Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴
