
Сайлентблок зад. важеля внутр./Opel Omega/Senator all 90-, 77-00114-SX, (Stellox)
365 ₴
- В наявності
- Код: 82918
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00114-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. важеля внутр./Opel Omega/Senator all 90 — за вигідною ціною!
Сайлентблок зад. важеля внутр./Opel Omega/Senator all 90-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00114-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 52.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Stelvio, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴
