
Сайлентблок зад.вагу/Opel Vectra C all 02-, 77-00180-SX, (Stellox)
414 ₴
- В наявності
- Код: 82980
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00180-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. важіль/Opel Vectra C all 02 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок зад. курча/Opel Vectra C all 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00180-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴
